Rana Hradec Králové s.r.o.

Nábytek Exner

Naše firma je autorizovaným dealeremTOP partnerem společnosti

Konica Minolta

 

  

Tradice výroby nábytku EXNER v Kutné Hoře se váže již k roku 1914, kdy byla firma Václavem Exnerem založena nejprve jako truhlářství, později se zaměřila na výrobu ložnic a obývacích pokojů. V rámci restituce byl v roce 1993 majetek vrácen potomkům V. Exnera a v prostorách firmy ožila výroba v intencích snah zakladatele o kvalitní výrobu na progresivním strojním vybavení. Od roku 2004 je firma Nábytek Exner spol. s r.o. plně ve vlastnictví společnosti HON a.s. se sídlem ve Skřipově u Opavy, od 1.10.2009 je nábytek EXNER vyráběn a distribuován obchodním partnerům firmou HON – nábytek s.r.o. 

 

 

Posledních 20 let je značka EXNER synonymem pro vysoce kvalitní kancelářský nábytek s osobitým designem. O kvalitě produktů vyráběných pomocí nejmodernějších technologií svědčí nejen mnohá ocenění, v posledních letech pravidelně udělována na různých veletrzích, ale zejména řady spokojených zákazníků nejen v České republice a na Slovensku, ale i v mnoha dalších zemích Evropy. Díky šíři sortimentu a variabilitě jednotlivých prvků je kancelářský nábytek EXNER ideální pro vybavení kancelářských prostor všech úrovní, od referentských pracovišť až po reprezentativní manažerské kanceláře. Poskytuje komplexní řešení interiérového vybavení pracovišť, a to jak pracovního místa pro jednotlivce, tak i sdružených pracovišť ve velkoprostorových kancelářích. Důraz je kladen na efektivní propojení funkčnosti, účelnosti každého detailu a nadčasového designu.

 

Samozřejmostí je pravidelná certifikace veškerých nábytkových řad EXNER, které odpovídají standardům a normám EU včetně přísných ergonomických kritérií. Kancelářský nábytek značky EXNER navíc nabízí nadstandardní záruku po dobu 5 let.

 

Produkty značky Exner naleznete zde.