Rana Hradec Králové s.r.o.

Naše firma je autorizovaným dealeremTOP partnerem společnosti

Konica Minolta

 

  

Panasonic je obchodní značka společnosti Panasonic, jednoho z největších výrobců spotřební elektroniky, řazeným Fortune 500 na 3. místo v odvětví elektronika a elektrotechnika.


Společnost byla založena v roce 1918 v japonském městě Osaka panem Konosuke Matsushitou a vyrostla z prvních tří zaměstnanců k dnes bezmála 260 000 zaměstnancům.

 

 

Společnost Panasonic, působí v České republice prostřednictvím společností Panasonic Czech Republic, s. r. o., (PCS), Panasonic AVC Networks Czech, s. r. o., (PAVCCZ), Panasonic Automotive Systems Czech, s. r. o., (PACZ) a Panasonic Europe Software Development Laboratory, s. r. o., (PESDL). Hlavní prodejní značkou je Panasonic.

 

Panasonic Czech Republic, s. r. o., byla založena 10. srpna 1995 v Praze s cílem rozšířit obchodní aktivity na českém trhu. Hlavním úkolem této společnosti bylo dosáhnout maximální spokojenosti zákazníků poskytováním technické podpory, vytvářením prodejních kanálů, distribucí a činností v oblasti marketingu a reklamy. Společnost Panasonic Czech Republic v současné době v České republice prodává přes 800 druhů produktů, včetně 550 různých výrobků kategorie audio/video, 240 výrobků z oblasti telekomunikace a IT a 30 druhů domácích spotřebičů.
 

V případě zájmu o produkty značky Panasonic nás, prosím, kontaktujte na emailu: , nebo telefonním čísle 495 511 263. Děkujeme

 

 Produkty značky Panasonic naleznete zde.