Rana Hradec Králové s.r.o.

Černobílý produkční tisk

Portfolio produktů Konica Minolta se skládá z řady všestranných zařízení, která pokrývají všechny oblasti digitálního tisku a zpracování dokumentů. Tyto ysokorychlostní produkční tiskové systémy bizhub PRO a bizhub PRESS dosahují těch nejvyšších rychlostí v barevném a/nebo černobílém tisku.

 

 

 

2250P_FALLBACK.jpg

bizhub PRESS 2250P

Stroj bizhub PRESS 2250P ideálně vyhoví těm nejnáročnějším požadavkům poskytovatelů tiskových služeb a CRD co do rychlosti, produktivity duplexního tisku a tiskové kvality. Stroj bizhub 2250P byl vyvinut pro produkční prostředí s nejvyššími nároky na flexibilitu a rychlost zpracování jednotlivých zakázek.

1250_FALLBACK.jpg

bizhub PRESS 1250/P

Černobílý stroj bizhub PRESS 1250 otevírá nové možnosti k růstu vašeho podnikání a plně uspokojuje požadavky zákazníků. Rychlost, efektivita, flexibilita, produktivita, spolehlivost a samozřejmě rychlost tisku jsou vlastnosti nutné k získání výhody v konkurenčním boji.

bizhub_PRESS_1052_FALLBACK.jpg

bizhub PRESS 1052

Černobílý stroj bizhub PRESS 1052 otevírá nové možnosti k růstu vašeho podnikání a plně uspokojuje požadavky zákazníků. Rychlost, efektivita, flexibilita, produktivita, spolehlivost a samozřejmě rychlost tisku jsou vlastnosti nutné k získání výhody v konkurenčním boji.

bizhub_PRO_951_FALLBACK.png

bizhub PRO 1052

Černobílý stroj bizhub PRO 1052 otevírá nové možnosti k růstu vašeho podnikání a plně uspokojuje požadavky zákazníků. Rychlost, efektivita, flexibilita, produktivita, spolehlivost a samozřejmě rychlost tisku jsou vlastnosti nutné k získání výhody v konkurenčním boji.

bizhub_PRO-1100_FALLBACK.jpg

bizhub PRO 1100

Jako ideální startovací stroj pro černobílé tisky vám tento stroj vytvoří zcela nové podnikatelské příležitosti. Díky výkonu a robustnímu provedení tohoto stroje budete moci vyhovět i těm nejnáročnějším dodacím lhůtám a nebudete muset odmítat žádnou práci.

bizhub_PRO958_FALLBACK.jpg

bizhub PRO 958

Pro přežití na dnešním trhu potřebujete dobrou skladbu sortimentu, chytrý marketing a konkurenceschopné ceny. V tiskovém průmyslu to znamená dobrý mix produktů, spolehlivé technologie a nákladovou efektivitu. Stroj bizhub PRO 958 je správný pomocník pro tyto výzvy a nabízí skvělou kombinaci vlastností, pokročilých technologií a dobré návratnosti investice, které vám pomohou být úspěšní v poskytování tiskových služeb. Díky své rychlosti je ideální volbou pro menší centra digitální reprografie. Bizhub PRO 958 taktéž podporuje NFC autentizaci.

KIP 940.jpg

KIP 940

Vždy když potřebujete produkovat velké množství výkresů nebo plakátů s přesným a barevně sytým tiskem, tehdy využijete technické parametry a vlastnosti stroje KIP 940. Tento tonerový barevný velkoformát je komplexním řešením takových aplikací jako jsou technické výkresy ve stavebnictví, architektuře nebo strojírenství a stejně tak plakáty s obchodní grafikou, fotografiemi nebo pro tisk map. Se strojem KIP 940 není důvod dělat kompromisy mezi výkonem, kvalitou a spolehlivostí.

KIP 850.jpg

KIP 850

Velkoformátový stroj pro tisk čárové grafiky i 3D vizualizací

KIP 860.jpg

KIP 860

Velkoformátový stroj pro tisk čárové grafiky i 3D vizualizací

KIP 870.jpg

KIP 870

Velkoformátový stroj pro tisk čárové grafiky i 3D vizualizací

    | 1 |  2  »  »|