Rana Hradec Králové s.r.o.

Barevný produkční tisk

Portfolio produktů Konica Minolta se skládá z řady všestranných zařízení, která pokrývají všechny oblasti digitálního tisku a zpracování dokumentů. Tyto ysokorychlostní produkční tiskové systémy bizhub PRO a bizhub PRESS dosahují těch nejvyšších rychlostí v barevném a/nebo černobílém tisku.

 

 

 

C1085_FALLBACK_45.jpg

bizhub PRESS C1085 / C1100

Vlajková loď Konica Minolty, stroj bizhub PRESS C1085/C1100, rozšíří možnosti poskytovatelů tiskových služeb o velkoobjemové zakázky. Se svou nepřekonatelnou produktivitou, kvalitou tisku a stabilitou nabízí vše potřebné pro stále rostoucí požadavky koncových zákazníků. Oba digitální stroje lze rozšířit o širokou škálu dokončovacích inline zařízení.

C71hc_large.png

bizhub PRESS C71hc

V dnešním světě plném informací a rychlé komunikace je důležité podpořit vaše sdělení zářivými barvami. Revoluční HC (High Chroma) toner ve stroji bizhub PRESS C71hc vytváří tisky s ohromujícími barvami podpořené bezkonkurenční kvalitou tisku, absolutní barevnou stálostí a produktivitou více než 2 000 SRA3 výtisků za hodinu. Společně s nepřekonatelnou variabilitou médií a profesionálními kombinovatelnými finišery je to perfektní volba pro poskytovatele fotografických služeb, stejně tak pro rozšíření stávajících možností tisku.

C1060C1070_PRESS_FALLBACK.jpg

bizhub PRESS C1060 / C1070 / P

Poskytovatelé tisku a provozovatelé CRD vyžadují efektivní zařízení, které poskytuje nejen stabilní tiskovou kvalitu a spolehlivost, ale také profesionální inline finišery a ekonomický provoz. O vše a o mnohem více se postará stroj bizhub PRESS C1060 a bizhub PRESS C1070. Nedostižná kvalita tisku spolu s robustní konstrukcí, profesionálním zpracováním a dostupností barevných produkčních strojů Konica Minolta z nich dělá ideální vstupní řešení do světa digitálního tisku.

C1060C1070_PRO_FALLBACK_41.jpg

bizhub PRO C1060L

Poskytovatelé tisku a provozovatelé CRD v entry-level prostředí vyžadují efektivní zařízení, které poskytuje nejen stabilní tiskovou kvalitu a spolehlivost, ale také reálnou návratnost investice a ekonomický provoz. O vše a o mnohem více se postará stroj bizhub PRO C1060L. Nedostižná kvalita tisku spolu s robustní konstrukcí, profesionálním zpracováním a dostupností barevných produkčních strojů Konica Minolta z nich dělá ideální vstupní řešení do světa digitálního tisku.

C754e_FALLBACK_01.jpg

bizhub PRO C754e

Přežít na dnešním trhu vyžaduje dobrý mix kvalitního produktu, chytrého marketingu a konkurenceschopné ceny. V tiskovém průmyslu to znamená dobrý mix kvalitních tiskových výstupů, spolehlivou technologii a úspornou kalkulaci nákladů. Spíše než excelování ve specifické oblasti tisku, bizhub PRO C754e nabízí dobrý mix vlastností, technologie a investice - a s tímto je schopen uspokojit velké množství různých požadavků zákazníků.

JETvarnish_3DS_header_49e751f769.jpg

MGI JETVARNISH 3DS

Dejte volný průchod své fantazii a kreativitě a nabídněte svým zákazníkům přidanou hodnotu, kterou ocení každý koncový uživatel. S JETVARNISH 3DS zušlechtíte své tiskové výstupy tak, aby ohromily a přitáhly pozornost. Aplikace parciálního laku nebyla nikdy jednodušší, stačí definovat místa, která chcete zvýraznit či aplikovat 3D efekt a stroj JETVARNISH 3DS nanese parciální lak pomocí Konica Minolta inkjetových hlav. Tedy vše bez složité přípravy a díky UV technologii okamžitě vytvrzené a připravené na další zpracování. Navíc je celý proces digitální, takže každý výtisk může mít jedinečný design. Lak lze nanést přímo na výtisk z ofsetu či zalaminovaný výtisk a jako jediný stroj i přímo na výstup z digitálního tonerového stroje. Společně s modulem pro „horkou ražbu” fólií se výtisky okamžitě promění ve skutečné originály.

    | 1 |