Rana Hradec Králové s.r.o.

Naše firma je autorizovaným dealeremTOP partnerem společnosti

Konica Minolta

 

  

Canon Europe je dceřinná společnost japonské společnosti Canon Inc., která je předním světovým inovátorem a poskytovatelem zobrazovacích řešení.

 

Zákazníci mají užitek ze spotřebitelských a profesionálních zobrazovacích produktů včetně nejmodernejších fotografických zařízení, tiskáren, skenerů, dalekohledů a pokročilé řady digitálních fotoaparátů a zrcadlovek. Podniková řešení mimo to nabízejí i široké portfolio tiskových a dokumentových řešení pro malé a střední podniky, velké korporace a vládní instituce.

 

Společnost Canon věří v sílu obrazu: sílu komunikovat rychle a snadno, komunikovat i ty nejmenší důmyslnosti, vyvolat nejsilnější emoce a zjednodušit ty nejsložitější úlohy.

 

Platforma značky Canon „You Can“ zachycuje základ značky Canon a je navržená pro inspiraci zákazníků k objevům jejich kreativity a zhmotnit je pomocí technologií této značky . S Canonem to dokážete.

 

V případě zájmu o produkty značky Canon nás, prosím, kontaktujte na emailu: , nebo telefonním čísle 495 511 263. Děkujeme