Rana Hradec Králové s.r.o.

Naše firma je autorizovaným dealeremTOP partnerem společnosti

Konica Minolta

 

  

Základy společnosti byly položeny již v roce 1908, kdy v Japonsku pan Yasui založil firmu zabývající se opravami šicích strojů. V roce 1925 synové zakladatele rozšířili podnikání na výrobu domácích šicích strojů a do názvu firmy Yasui Brother Sewing Machine se dostalo její příští logo. O tři roky později v roce 1928 byla zahájena výroba prvního průmyslového šicího stroje již pod názvem Brother. 

                   Bohatou zkušenost a tradici ve výrobě jemné mechaniky šicích strojů využili konstruktéři i v oblasti kancelářské techniky. V 50. letech minulého století společnost expanduje na rychle se rozvíjející trhy několika kontinentů. V roce 1961 přichází s prvním psacím strojem. Deset let nato rozšiřuje Brother výrobu kancelářské techniky o výkonné jehličkové tiskárny. 

 

                  Ve Spojených státech zakládá v roce 1954 Brother International Co. USA. Rostoucí obchodní činnost vyžaduje, aby v průběhu padesátých až osmdesátých let byly založeny pobočky v Anglii, Francii, Německu, zemích Beneluxu, Itálii, Rakousku, ale také v Jihoafrické republice, Izraeli, Mexiku, Brazílii i jinde. Poptávka po výrobcích Brother přináší v osmdesátých letech i budování nových výrobních závodů ve Velké Británii, USA, Irsku, Malajsii, Taiwanu, Číně a modernizaci i rozšiřování původních japonských výrobních kapacit. Výrobky společnosti Brother se v současné době nabízejí ve více než 100 zemích světa.

 
                  Devadesátá léta znamenají pro Brother International výraznou orientaci na produkty kancelářské techniky a v roce 1991 přichází společnost Brother International se svým výhradním zastoupením i do České republiky. Český Brother International CZ je dceřinou firmou rakouského Brother International. Celá evropská linie společnosti je jednotně řízena z britského Manchesteru. V současné době Brother na českém trhu nabízí ucelený sortiment kancelářských produktů, kde dominantní postavení mají inkoustové multifunkční přístroje, laserové tiskárny a domácí šicí a vyšívací stroje.

 

 

V případě zájmu o produkty značky Brother nás, prosím, kontaktujte na emailu: , nebo telefonním čísle 495 511 263. Děkujeme

 

 

Produkty značky Brother najdete zde.